Prepojenie sŕdc

Prepojenie sŕdc medzi ľuďmi je jednou z najväčších radostí života. Keď viete, že ste tu jeden pre druhého, že sa máte na koho spoľahnúť. Toto prepojenie platí nielen vo vzťahu muž-žena v zmysle partnerskom/manželskom, ale platí to aj vo vzťahu matka – syn, dcéra – otec, kamarátskom, rodinnom… akýkoľvek vzťah, ktorý je úprimný.

Anjeli s vami toto puto zdieľajú, aj keď často si ich prítomnosť neuvedomujete. Vaši anjeli sú úzko napojený na všetky vaše emócie, myšlienky, činy. Pretože vás milujú bez podmienok, ich láska nikdy nezoslabne, ani vo chvíli keď robíte možno menej pekné veci … 😉 v každom okamihu je rovnako silná a stála.  Snažte sa dnes vyhľadať okamihy skutočnej blízkosti s niekym, koho ľúbite. Pozerajte sa na toho človeka, chvíľu bez rečí a vnímajte svoje vnútro. Čo cítite?  Povedzte mu to. Teraz vnímajte energiu, ktorá je vo vás – je radostná láskavá a nežná. Plynie zo skutočností, že hovoríte pravdu. vychutnávajte si každú chvíľu keď ste spolu, každý jeden moment. Buďte šťastný, že sa máte navzájom a vážte si jeden druhého. ♥ V každom takomto vzťahu, vo vzťahu kde sú prepojené srdcia, je aj skutočná intimita. Je to niečo vznešené, čo sa do vzťahu nedá dať nasilu. Je to pocit, kedy otvoríte svoje srdce pred druhou osobou a dôverujete jej, že vás nesklame, že neublíži … ♥ je to to najcennejšie čo si ľudia môžu dať!

Pomocná afirmácia: Vyslovujem, čo mi hovori srdce, a dovoľujem si hovoriť, čo cítim. Otváram sa, načúvam a vnímam pravdu. Prežívam hlboké prepojenie s druhou osobou. / Doreen Virtue /

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace články