Sviečky

Potrebujete Sviečku?

V galérií nižšie môžete vidieť sviečky, ktoré boli nakreslené Zuzkou. Ak Vás nejaká zaujala, viete si ju vyžiadať vďaka popisu pri sviečke, alebo si nechajte prichystať sviečku podľa seba. Napíšte náma radi Vám pomôžeme s výberom sviečky vhodnej pre Vás. Ak si chcete prečítať niečo k tvorbe sviečok tak TU.

 Všetky moje sviečky sú originál

Výnimočnosť im dodávajú ručne maľované mandaly. Každá mandala je jedinečná a originálna. Nesie v sebe posolstvo Lásky, Svetla, Archanjelov či Anjelov. Sú zasvätené aj na konkrétne problémy, zdravotné stavy či udalosti, s ktorými majú pomáhať ( podľa želania klienta ).

Sviečky nesú v sebe dokonalé posolstvá podľa zasvätenia, obohatené o Lásku a Svetlo. Sú tak energeticky silné, že si vo väčšine prípadov vyberú svojho majiteľa samé. Energia konkrétneho Archanjela či Anjela pôsobí svojim vyžarovaním na klienta, ktorý ho práve potrebuje, doslova si ho pritiahne k sebe = intuitívny výber.   

Každá sviečka sa pri horení prejavuje inak. Môže, ale nemusí vyhorieť skôr ako iné, alebo naopak horí veľmi dlho. Mení sa aj intenzita plameňa, štýl zhárania – vyleje sa, zhára dovnútra, vytvára sa jazýček. Môže ale nemusí dymiť. Ak sviečka praskne alebo sa vyleje, je to prejavom toho, že v probléme, ktorý rieši, niečo povolilo / uvoľnilo sa

Najčastejšie však môžeme pozorovať zmeny na knôte. Robia sa mnohopočetné guľôčky na konci knôta – čo symbolizuje počet pomocných skupín, pri riešení problému. Knôt sa môže rozdvojiť – vzniká dvojplameň.  Sviečka s Vami takto komunikuje. Pokúste sa vtedy stíšiť a počúvať čo sa Vám snaží povedať.

Niekedy stačí iba jedna sviečka na vyriešenie, niekedy je potrebné vypáliť viacero sviečok.

Ako správne používať anjelské sviečky?

→ stačí ako sviečku zapálite a nachádzate sa v jej blízkosti.

→ komunikujte s ňou, požiadajte ju o … ( čo má riešiť, čistiť, na čo mám pracovať… samozrejme musí to korešpondovať s tým, k čomu bola zasvätená ).

→ potom môžete počas jej horenia relaxovať, meditovať, alebo vykonávať bežné denné činnosti  – podľa toho načo sa cítite.

→ je prospešné ak sviečka horí,  aspoň dve hodiny, vždy keď ju zapálite.

Dôležité upozornenie k používaniu sviečok:

  • ■ Položte sviečku na nehorľavú podložku a dajte na bezpečné miesto.
  • ■ Zapáľte – nezáleží či zápalkami alebo zapaľovačom.
  • Sviečku zhasínajte ponorením knôtu do vosku – nie sfúknutím!
  • ■ Ak sa na knôte počas horenia robia guličky – „ papučky“ treba ich odstrihnúť a vyhodiť.