Sloboda = ODPUSTENIE

Sedím so zatvorenými očami a nohy mám zaborené v mäkkej tráve. Vo svojom vnútri cítim, bolesť, žiaľ, smútok a sklamanie. Všetko to sú negatívne pocity. Túžim sa ich zbaviť a to hneď!  Volám si na pomoc anjelov, keď cítim, že som pod ochranou odovzdávam im všetky tieto negatívne pocity. VŠETKY! Odovzdávam ich anjelom, oni už vedia čo s nimi urobiť …  Prajem si žiť v láske, v čistote, vo Svetle. Odovzdávam svoje staré bolesti, emócie, prepúšťam ich, transformujem strach na svetlo a lásku.

Prosím o odpustenie tých, ktorým som akýkoľvek spôsobom vedome alebo nevedome ublížila-myšlienkou, slovom, skutkom.Prosím o odpustenie na celej úrovni môjho bytia, vo všetkých časových líniách putovania našich duší, od teraz až do prvopočiatku a na všetkých vekoch, vo všetkých časoch a priestoroch.Amen.

Ospravedlňujem, ale v danej chvíli som inak nevedela konať … nie je potrebné vedieť, čo som urobila / v minulých životoch /. Je dôležité, že sa toho uzlíka negativity chcem zbaviť a to naveky.  Ďakujem, že mi bolo odpustené !

Odpúšťam všetkým, čo mi kedykoľvek vedome alebo nevedome ublížili myšlienkou, slovom, skutkom.Odpúšťam na celej úrovni svojho bytia, vo všetkých časových líniách putovania našich duší. Od teraz  až po prvopočiatok a až na veky vekov.Amen.

Dávam slobodu sebe i druhým. Ďakujem za cenné lekcie života, teraz si však žiadam byť SLOBODNÁ! Ďakujem.

Odpúšťam sama sebe, všetkému, čo ma ťaží a zväzuje. Odpúšťam si na celej časovej línii, tu a teraz, až do prvopočiatku a na všetky veky vekov. To všetko sa deje v záujme dobra, v záujme zachovania zdravia, v záujme spokojnosti mňa,všetkých zúčastnených, a nikomu to neublíži !

Nech je to všetko v súlade s Božou vôľou a zámerom mojej duše. Nech sa mi otvorí potenciál duše, moje božské poslanie.tak, aby som žila v láske a šťastí.

 

Pomocná afirmácia: Žiadam svoje vyššie JA o prepojenie so svetelným chrámom. Žiadam chrám o stiahnutie najnovších programov pre transformáciu, ochranu, presvetľovanie podvedomia a blokov, o to, čo je v tejto chvíli najvhodnejšie, toľko, koľko som ja a moja duša schopná uniesť a vstrebať.

 

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace články