Zaslúžim si byť milovaný!

Miluj sa! Miluj na sebe každý jeden kúsok, každú jednu chybičku! Že nie si dosť dobrý? Nie si hodný lásky? Pozornosti? Nezaslúžiš si? Prečo sa takto ponižuješ? Čuduješ sa, že si ťa nevážia iný?! keď nemáš úctu sám voči sebe … nečakaj to ani od okolia… a teraz ti ničo poviem.

Každý deň sa stretávaš s prekážkami, vďaka ktorým rastieš, niekedy sú jednoduché inokedy ťažké. Ale vždy ich zvládneš, s odstupom času pochopíš, ako si vďaka ním narástol, ako to všetko do seba zapadá a vedia ťa to na miesta “ kde máš byť “ . Vtedy pochopíš, že všetko to čo sa dialo je pre teba požehnanie. Nebuď na seba príliš tvrdý. Prešiel si už obrovský kus cesty, a ty sa trestáš za to, že si mal byť ďalej, že si išiel pomaly … ale aj ten najkrajší kvet  potrebuje čas aby dozrel a ukázal svoju dokonalú krásu ukrytú vo vnútri. Odolá vetru, odolá búrke a vydrží aj veľké suchu. Presne ako ty! Múdra stará duša, ktorá pozná zákony stvorenia a Bytia. Zvládaš čo ti život prináša a rastieš vďaka tomu do krásy. Že si stále nevykvitol? Že stále nad tebou prší? Že nepostupuješ dosť rýchlo?

Maj trpezlivosť so sebou, s priebehom života. Všetko je dokonale načasované, samotným Stvoriteľom.  Tak ako žiaden kvet nemôžeš donútiť vykvitnúť skôr, tak nemôžeš donútiť ani seba. Keď otváraš púčik násilím otrháš mu okvetné lístky a zničíš ho…. Podobne je to aj s tebou. Maj trpezlivosť so sebou, odovzdaj anjelom všetky strachy, ktoré v sebe máš. Požiadaj ich aby ťa vzali do prúdu čistej energie, energie vďačnosti a lásky kde sa dejú kúzelné veci … ♥   Na záver pomocná afirmácia od Doreen Virtue:

 

Afirmácia :  Mám trpezlivosť sám so sebou a svojím životom. Vzdávam sa bojovania a potreby mať všetko pod kontrolou, vzdávam sa toho, že na udalosti tlačím  so silou. S pocitom šťastia prijímam vedomie, že všetko po čom túžim, mám. Už teraz sa z toho dokážem tešiť. 

 

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace články