Myšlienky svetla pre ľahší život

♥   Máš čas čítať množstvo kníh o láske a vzťahoch, ale nevieš si nájsť čas aby si načúval volaniu svojho srdca. Skrývaš sa príbehy iných prežívaš ich spolu s hlavným hrdinom, miesto toho aby si žil svoj vlastný príbeh. nájdi si čas na seba, na svoj príbeh, ktorý píšeš každý jeden deň. Pretože ani jedna strana z kroniky tvojho života sa nadá vymazať či vytrhnúť. Prestaň na chvíľu hovoriť, myslieť, tvoriť … a len načúvaj … sebe a svojej duši, svojmu srdcu. 

♥   Každý z nás premýšľa čo bolo, tak poďme spolu nič neriešiť a len na malý moment skúsiť žiť. Čo bude – ešte nie je a čo bolo to už nevrátime. Tak si užívaj že môžeš byť tu a teraz

♥   Často počúvaš * Vykašli sa na tie tvoje sny… Nemáš na to… Nezvládneš to … * ? Mýlia sa! iba ty sám si dávaš limity, čo zvládneš a čo nie! choď za svojim snom, aj keď pôjdeš proti všetkým. ale musíš byť o tom 100% presvedčený, že to chceš a že to zvládneš

♥   Drahý Stvoriteľ, ďakujem za nový deň,ďakujem, že som sa zobudila v krajine kde je mier, ďakujem za všetko čo ma dnes čaká. Viem, že aj keď to bude ťažké je to potrebné pre zmenu k lepšiemu.  Ďakujem úprimne a pokorne.

♥   Všetci, ktorí ti stoja v ceste za poznaním a cestou vpred, ti robia iba láskavosť a pomáhajú ti dostať sa k cieľu. Prečo? Pretože ťa učia ako porozumieť lekcii, ktorú ti ponúkajú svojim správaním. Keď jej porozumieš a prijmeš ju, posunieš sa krok – dva kroky – tri kroky … bližšie k poznaniu. a dotyční človek sa zrazu “ stratí “ z tvojho života, alebo ti prestane vadiť to, čo ti doteraz na ňom prekážalo. hlavu hore a nevzdávať sa! ( Porozumieť konaniu iného neznamená že s tým súhlasíš … 😉 )

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súvisiace články